Česky English Français

Doprava

Od roku 2014 využívá společnost Czech trade & invest company s.r.o. vlastní kamionové dopravy v rámci celé EU a také do tzv. rizikových oblastí. Jedná se o státy Ukrajina, Rusko, Moldávie, Srbsko a Albánie. Od roku 2015 je naše společnost schopna zajistit lodní dopravu prostřednictvím ukrajinského rejdaře, který využívá výhradně vlastní lodní flotilu s profesionální a stálou posádkou. Specializací těchto lodních přeprav je oblast centrální Afriky, zejména pak přístav Douala v Kamerunu a přístav Ponte-noir v Kongu. Dále pak oblast střední a Jižní Ameriky.

V rámci těchto rizikových přeprav je naše společnost schopna po předchozí domluvě či speciálním přání klienta zajistit i fyzický (ozbrojený) security servis, jenž vykonávají výhradně bývalí příslušníci zvláštních ozbrojených sil. Tito jsou plně jazykově i zkušenostně připraveni pro koncovou oblast přepravy.

Samozřejmostí je online sledování přepravované zásilky pomocí GPS a našich sledovacích programů. Součástí přeprav je také vyjednání těch nejlepších smluvních podmínek s dlouholetými obchodními partnery v oblasti pojišťovnictví.

Rizikovou kamionovou dopravu provádíme výhradně vlastními vozidly.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat